T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / KARABAĞLAR - Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Duyurular

Haz

Ekm

Eyl

Ağu

Destek Eğitim Odası Kılavuz Kitapçığı ve Özel Eğitim Sınıfı Kılavuz Kitapçığı´nın güncel haline Özel Eğitim Bölümü sekmesinde yer alan "Özel Eğitim Sınıfı, Destek Eğitim Odası Nasıl Açılır?" bölümünden ulaşabilirsiniz.  

Tem

Haz

Haz

2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul rehberlik ve psikolojik servisleri yıl sonu çalışma raporları, okul/kurumda rehber öğretmen olup-olmadığına bakılmaksızın 01-30 haziran 2016 tarihleri arasında http://mebbis.meb.gov.tr adresine okul/kurum şifresi ile girilip RAM Modülü sekmesinde "Okul Yıl Sonu Çalışma Raporu" başlığı altındaki tüm bilgilerin girilerek kaydedilmesi ve bir nüshasının çıktı alınarak okul/kurumlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir. 

Ara

Karabağlar Rehberlik ve Arşatırma Merkezi Stratejik Planı ve Yıllık Faaliyet Planı

Ara

Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi 2015-2016 Yıllık Faaliyet Planı için tıklayınız.

Haz

Ara

ÇİM (Çocuk İzlem Merkezi) hakkında bilgilendirici mevzuat ve video

Ekm

8.sınıfların Teog sınavlarında alınacak tedbirlerle ilgili başvuruları 15 Ekim 2014 tarihi mesai bitimine kadar uzatılmıştır. İşlemlerin yapılabilmesi için velilerin, geçerli sağlık kurulu raporu ve öğrenciyle birlikte kurumumuza yönlendirilmesi gerekmektedir.

Ekm

Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulu 31.10.2014 Cuma günü saat 15:00 te Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Toplantı Salonunda Yapılacaktır. Tüm velilerimizin katılımı beklenmektedir.

Ekm

Eyl